Menu

NEJRYCHLEJŠÍ LAMINOVACÍ SYSTÉM NA SVĚTĚ

 rychlá laminovačkaLaminovačka rychlý start
 

Je to zábava laminovat TURBO rychlostí

OKAMŽITÝ START + TURBO RYCHLOST

Nový pouchjetl® pro II laminuje bleskovou rychlostí v rekordním čase. Je připraven ke startu za 55 sekund a zalaminuje 10 dokumentů* za méně než 1 minutu. (A4 smartpouch, turbo).

Pouchjetl® pro II je vybaven extrémně výkonným a spolehlivým osmiválcovým systémem. 4 podávací a 4 křemenné zapékací válce garantují bleskově rychlé laminování ve vynikající kvalitě. 

 

Rychlost laminování

(80g, A4 kopírovací papír) 

Stupeň

turbo 2.000 mm/cca 10 dokumentů*/min
medi 1.620 mm/cca 8 dokumentů*/min
maxi 900 mm/cca 4 dokumenty*/min

*Počet dokumentů odpovídá použití laminovacích kapes swedex smartpouch A4 kalkulovaný při kontinuálním laminování.laminovačka smart

Laminovačka s komunikačním talentem

Swedex vyvinul laminovací systém, který splňuje všechna očekávání: vysoký komfort obsluhy, snadné ovládání a maximální možnou rychlost.

Pod novým elegantním krytem zařízení pouchjetl® pro II se nachází inovační technologie.
Klíčovou schopností je unikátní komunikační funkce SMARTPILOT, která kompletně převezme řízení laminovacího procesu. Automaticky rozezná typ vložené laminovací kapsy smartpouch a rozhodne, jakou rychlostí a teplotou bude nejlépe zpracována.

Pouchjetl® pro II v kombinaci s laminovacími kapsami swedex smartpouch tvoří dokonalý celek pro nejrychlejší laminování na světě!

laminovačka rychlá

Automatická identifikace materiálu

Automatické nastavení teploty

Automatické nastavení rychlosti

              CHCI LAMINÁTOR NA VYZKOUŠENÍ ZDARMA             

Stručný návod ke stažení

 

 

 

| admin

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×